Kaubanduspind, ladu, showroom, kontor – kõik vajalik ühes kohas

Asudes logistiliselt väga hea koha peal on Eerika Stock office pinnad atraktiivsed nii kaubanduse, tootmise kui ka ladustamisega seotud ettevõtetele. Eerika Stock office esimene maja on valmis! Kahekordne B-energiaklassiga hoone asub Tartus, Viljandi ringi vahetus läheduses, aadressil Viljandi mnt 75. Teine hoone valmib mais 2020.a.

Feature Panel Title

Välimus ja parkimine

Hoone kandekonstruktsiooniks on raudbetoonkarkass. Fassaadiks on klaasprofiil, mis tagab loomuliku valguse. Hoovipoolne välissein on kaetud sandwich-paneelidega. Hoone on varustatud kõrgete tõstandustega, tagades optimaalse juurdepääsu ja suurtele sõidukitele. Parkimine on lahendatud maja ees ja vajadusel ka hoovis. Hoovis on piisavalt ruumi suuremate kaubaautodega manööverdamiseks.

Asukoht

Eerika Äripark asub kiiresti arenevas veeriku linnaosas mida lähedal asuvate tänavate tõttu tihti ka Eerikaks nimetatakse. Hoonete fassaadid jäävad Eerika ja Ringtee tänava, teisiti öeldes Tartu-Viljandi-Kilingi-Nõmme ja Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee poole. Vahetus läheduses asub ka Jõhvi-Tartu-Valga maantee ning tänu Idaringtee ehitusele on olemas kiire ligipääs ka Tartu-Räpina-Värska maanteele. Eelnevast tulenevalt asub Eerika Äripark logistiliselt parimas võimalikus asukohas ettevõttete jaoks, kes hindavad kiiret ühendust erinevate Eesti linnade ja asulate vahel ning kes soovivad kokku hoida oma klientide ja töötajate aega.

Paindlikud lahendused

Pakume ka nö. build-to-suit lahendusi. Hoone on projekteeritud selliselt, et minimaalsete lisakuludega on omavahel võimalik liita nii bokse tervikuna, kui erinevas konfiguratsioonis bokside osi (ladu, büroo, esindusruum). Kõik ikka selleks, et üürniku jaoks optimaalne lahendus saavutada.