Suurepärane asukoht

Eerika Äripark asub kiiresti arenevas veeriku linnaosas, mida lähedal asuvate tänavate tõttu tihti ka Eerikaks nimetatakse. Hoonete fassaadid jäävad Eerika ja Ringtee tänava, teisiti öeldes Tartu-Viljandi-Kilingi-Nõmme ja Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee poole. Vahetus läheduses asub ka Jõhvi-Tartu-Valga maantee ning tänu Idaringtee ehitusele on olemas kiire ligipääs ka Tartu-Räpina-Värska maanteele. Eelnevast tulenevalt asub Eerika Äripark logistiliselt parimas võimalikus asukohas ettevõttete jaoks, kes hindavad kiiret ühendust erinevate Eesti linnade ja asulatega ning soovib kokku hoida ka klientide ja töötajate aega.

 

Mugav

Ettevõtte tegevused on koondatud ühte kohta, mis omakorda on mugav nii töötajatele kui klientidele. Eerika StockOffice’i juurde kuulub suur ja avar parkla kus parkimine on tasuta ja mis on piisavalt suur ka suurte sõidukitega manööverdamiseks.

Soodne

Väheneb kommunikatsiooni ja logistika ressursikulu. Stockoffice hoone on ehitatud kõrgemaid kehtivaid eurostandardeid silmas pidades, see tagab kõrge energiasäästlikkuse ja märkimisväärse püsikulude kokkuhoiu võrreldes vanemate, sama tüüpi hoonetega.

Esinduslik

Stockoffice’i klaasfassaad annab hoonele esindusliku väljanägemise ja tagab naturaalse valguse. Klaaspinnad annavad võimaluse teha silmapaistvat reklaami ettevõtte atraktiivseks turustamiseks. Lisaks eelnevale on ka ettevõtte toodete presenteerimine lihtsam ja efektiivsem.

Võta meiega ühendust

Võta meiega ühendust helistades või emaili teel.
Allan Tull (+372) 522 0448, allan@kaarsilla.ee | Viljar Jänes (+372) 5331 1056, viljar@kaarsilla.ee